Proč jsou naše krémy tak oblíbené?

Slinta před nedávnem oslavila jeden rok fungování, kde jsme toho stihli opravdu hodně. Za jeden rok nás ochutnalo přes 10 000 zákazníků a my vyrobili přes několik tun našeho krému. Za nás je to obrovský úspěch a tak jsme pátrali, proč se nám tak daří. Zeptali jsme se pár zákazníků, co se jim na naší značce líbí a mile nás překvapilo, že často zmiňovali věci, na které apelujeme od našeho počátku. Bereme to jako úspěšnou misi nejen v našem podnikání, ale i v ohledu, že máme tu čest na český trh přinášet něco chutného a zdravého.

 

proc-jsou-nase-produkty-oblibene

 

Co se naším zákazníkům hlavně líbí?

Čerstvost

Na prvním místě byla čerstvost našich produktů. Na skladě držíme minimální zásobu, aby bylo vždy vše maximálně čerstvé a nic nám tu dlouho neleželo. U každého produktu pak uvádíme, kdy byl vyrobený a do kdy má trvanlivost. Nestane se vám tak, že koupíte nějakého skladového ležáka, který má trvanlivost jen pár dní, což má rapidní vliv na chuť i kvalitu produktu.

 

Způsob výroby

Dalším hlavním faktorem je způsob výroby. Nepoužíváme žádné ořechové moučky a drtě, které jsou sice až o 50% levnější, ale zároveň se jedná o odpad, kde je namleto kde co. Z tohoto důvodu používáme pro naší výrobu výhradně ořechy celé nebo maximálně půlky, kde jasně vidíme, z čeho vyrábíme. Více o naší výrobě jsme se rozepsali v tomto článku.

 

Rychlost dodání

Ačkoliv je to dnes již standard, tak si zákazníci  vychvalují rychlost dodání našich objednávek.

 

Komunikace

Komunikace s našimi zákazníky je pro nás klíčová. Vždy každého detailně informujeme ohledně objednávky, novinek apod. V neposlední řadě se snažíme zachovat přátelský a přívětivý způsob naší komunikace.

 

Závěrem

Všem našim zákazníkům mockrát děkujeme za objednávky a důvěru. My naoplátku slibujeme, že budeme pokračovat v naší misi a přinášet opravdu kvalitní produkty založené na reálných a poctivých surovinách.

 

Ochutnejte naše produkty ještě dnes a ověřte si, zda vám nevěšíme bulíky na nos.

ochutnat-produkty